Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžová čalouněná jídelní židle Ilma s dubovou podnoží
Kód: BI-0734402Související produkty
Detailní popis produktu
Vychutnejte si dokonalý komfort v objetí jemného čalounění židle Ilma, která do vašeho jídelního koutu vnese nádech hřejivého minimalismu. Kontrast měkkého béžového sedáku a štíhlé dubové podnože vytváří harmonický celek, který nejlépe vynikne v interiéru laděném do stylu scandi-chic nebo art - deco. Tato židle není jen místem k sezení, ale rafinovaným detailem, který povýší každodenní stolování na estetický zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8051836731165 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 63 cm |
| Výška sedu: | 51,5 cm |
| Čalounění: | 100 % PES |
| Podnož: | Dubové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #E9DED4 |
| fv_Barva_podnože: | Dubová podnož |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!