Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžovo-hnědý zahradní set pohovky, dvou stolků a dvou křesel Lanai
Kód: BI-0660536Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní set Lanai promění vaši terasu v exkluzivní venkovní lounge zónu, kde se snoubí organické tvary s maximálním komfortem. Sestava pohovky, dvou křesel a dvou stolků vyniká precizním výpletem a jemnou barevností, která dokonale harmonizuje s moderní architekturou i rozkvetlou zahradou. Kvalitní polstrování a promyšlená konstrukce zaručují, že se tento set stane vaším nejoblíbenějším místem pro odpočinek a sdílení nezapomenutelných chvil pod širým nebem.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a balkonové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836777965 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška pohovky: | 80 cm |
| Šířka pohovky: | 210 cm |
| Hloubka pohovky: | 80 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Výška područek: | 53 cm |
| Výška opěradla: | 71 cm |
| Výška křesla: | 80 cm |
| Šířka křesla: | 77 cm |
| Hloubka křesla: | 80 cm |
| Výška stolku 1: | 40 cm |
| Průměr stolku 1: | 55 cm |
| Výška stolku 2: | 35 cm |
| Průměr stolku 2: | 75 cm |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Výplet: | Syntetické lano |
| Čalounění: | Olefin (100% polypropylen) |
| Voděodpudivé: | Ano |
| UV ochrana: | Ano |
| Gramáž látky: | 373 g/m² |
| Vyžaduje montáž: | Ano - stolky |
| fv_Barva: | #6A615C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!