Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžový dřevěný TV stolek Settle Down 200 x 44 cm
Kód: 400521-DSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pokud hledáte TV stolek v minimalistickém stylu, může být Settle Down tím pravým. Díky jeho jednoduchosti se dobře kombinuje nejen se stylem vašeho obývacího pokoje, ale také dodá vašemu interiéru pocitovou čistotu. Jeho bohatý úložný prostor snadno uskladní veškeré televizní doplňky, které nechcete, aby byly vidět. Naopak v otevřené polici se budou skvěle vyjímat vaše oblíbené knihy – její umístění si sami zvolíte, může být na levém i pravém konci TV stolku. Praktickým detailem je také otvor na kabely, který ocení hlavně hráči herních konzolí.
TIP: Díky tomu, že borovicové dřevo je ošetřeno ekologickým lakem na vodní bázi, stačí stolek otírat navlhčeným hadříkem.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713193387 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Béžová |
| Rozpětí: | Od 151 do 200 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Rozměr zásuvky: | 20x80x40 cm |
| Rozměry uzavřené police: | 40x80x43 cm |
| Rozměry otevřené police: | 40x12x44 cm |
| Nosnost horní desky: | 50 kg |
| Nosnost police: | 15 kg |
| Nosnost zásuvky: | 15 kg |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Korpus: | Borovicové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Rozměry: | 45 x 200 x 44 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!