Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžový keramický talíř Varla 28 cm
Kód: LF-D01259KK12Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Varla interpretuje portugalskou keramiku s nevídaným citem pro romantiku a jemný detail. Jednotlivé kusy v měkkém béžovém tónu definují decentní reliéfy, které na váš stůl vnášejí hmatatelnou texturu a nenápadnou eleganci. Jsou to designové doplňky navržené tak, aby doprovázely vaše každodenní stolování i ty nejvzácnější životní momenty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8447305108420 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Béžová |
| Showroomy: | Kave Home Praha Karlín |
| Výška: | 2,5 cm |
| Průměr: | 28 cm |
| Talíř: | Keramika |
| Vhodné do myčky na nádobí: | Ano |
| Rozměr balení: | 10,2 x 32,4 x 31,6 cm |
| fv_Varianta: | Talíř |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.