Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžový zahradní set pohovky, stolku a dvou křesel Leonida
Kód: BI-0663897Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní set pohovky, stolku a dvou křesel Leonida vnáší do venkovního prostoru hřejivou eleganci a pocit naprosté harmonie. Kombinace jemného čalounění a subtilní konstrukce v přírodních tónech vytváří nadčasovou oázu klidu, která se stane přirozeným centrem vaší moderní zahrady či terasy. Díky prvotřídním materiálům nabízí tato sestava výjimečný komfort pro společné chvíle, aniž by ztrácela na své vizuální lehkosti a sofistikovaném stylu.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a balkonové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836784956 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška pohovky: | 78 cm |
| Šířka pohovky: | 189 cm |
| Hloubka pohovky: | 82 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Výška područek: | 61 cm |
| Výška opěradala: | 69 cm |
| Výška křesla: | 78 cm |
| Šířka křesla: | 79 cm |
| Hloubka křesla: | 82 cm |
| Výška stolku: | 44 cm |
| Šířka stolku: | 120 cm |
| Hloubka stolku: | 65 cm |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník, teakové dřevo |
| Čalounění: | Bouclé Olefin (100% polypropylen) |
| Voděodpudivé: | Ano |
| Odnímatelné polštáře: | Ano |
| Deska stolku: | Sklo, Teakové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #E0D6C6 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!