Vyhrajte pohovku a poukazy
Béžový zahradní stůl Loggia 200 x 100 cm
Kód: 377696-MSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stůl Loggia je ztělesněním klidné elegance a přirozené harmonie. Jeho organický tvar působí jemně a přívětivě – přesně tak, jak má vypadat místo, kde se setkáváte s rodinou a přáteli. Stůl je vyroben z odolného materiálu – polymeru vyztuženého vlákny, který vyniká pevností a dlouhou životností. Bez obav tak odolá proměnlivému počasí i každodennímu používání, a přitom si zachovává svůj čistý, moderní vzhled. Doplnit ho můžete stejnojmennými lavicemi a skvěle se k němu hodí také stoličky Nivo.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte vlhkým hadříkem a jemným čistícím prostředkem. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713237012 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Tloušťka desky: | 5,5 cm |
| Výška podnože: | 69 cm |
| Max. nosnost: | 600 kg |
| Deska: | Polymer vyztužený vlákny |
| Podnož: | Polymer vyztužený vlákny |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Počet balíků: | 2 |
| fv_Rozměry: | 200 x 100 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!