Vyhrajte pohovku a poukazy
Černá kožená jídelní židle ROWICO HINCKLEY
Kód: RO-123095Související produkty
Detailní popis produktu
Usedněte do luxusní kožené židle HINCKLEY od značky ROWICO. Židle je polstrovaná pěnou a čalouněná černou kůží. O stabilitu se stará úzká, černě lakovaná podnož. Designovku můžete využít nejen jako jídelní židli, ale také jako lounge křeslo do obývacího pokoje k pohovce nebo do pracovny k pracovnímu stolu. Perfektní umístění HINCKLEY záleží pouze na vás!
Pozn.: Minimálně objednatelné množství jsou 2 kusy.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 7340126571170 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva: | Černá |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 84 cm |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Šířka sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| Výška područek: | 67 cm |
| Čalounění: | Černá kůže |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Maximální nosnost: | 110 kg |
| Certifikace FSC®: | Ne |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Min. obj. množství: | 2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.