Vyhrajte pohovku a poukazy
Sametová dvoumístná pohovka AGATE 158 cm – vystavený kus
Kód: MIC2SF2AGATE8-SHOWROOMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pohovka byla vystavena v našem showroomu a nese stopy používání. Je však plně funkční a připravena dělat radost novému majiteli.
Dvoumístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v černém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvoumístné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 729927476018 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Černá |
| Rozpětí pohovky: | od 151 do 200 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Šířka: | 158 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Šířka sedu: | 130 cm |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| Výška područek: | 77 cm |
| Výška podnože: | 20 cm |
| Max. nosnost: | 200 kg |
| Rozměr polštáře: | 35 x 55 cm |
| Martindale: | 100.000 |
| Gramáž látky: | 200 g/m² |
| Typ látky: | Riviera 100 |
| Čalounění: | Sametová látka |
| Podnož: | Lakovaný kov |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud toužíte po nábytku, který ztělesňuje luxus, komfort a unikátní design, značka Micadoni je tím pravým řešením. V její nabídce najdete pohovky, křesla, židle a postele, které přinášejí nejen vizuální potěšení, ale také vynikající pohodlí pro každodenní život. Micadoni je pro všechny, kteří hledají stylovou eleganci a zároveň si potrpí na kvalitu a detail. Zatímco některé kousky se nesou v duchu klasické elegance, jiné přinášejí odvážné a extravagantní prvky, které dávají prostoru šmrnc. Micadoni se nebojí prozkoumat nové hranice a zároveň ctí pohodlí, které je pro značku klíčové. Nezáleží na tom, jestli preferujete jemné pastelové odstíny nebo dáváte přednost výraznějším barvám – díky širokému výběru čalounění a možnostem přizpůsobení podnoží si můžete vytvořit nábytek, který bude odrážet vaši osobnost a jedinečný styl. MICADONI vám umožní vyjádřit vaši kreativitu a přizpůsobit si každý detail, abyste svůj interiér přetvořili přesně podle svých představ. Micadoni není jen o nábytku – je to o zážitku, který vám každý kousek přinese.