Heureka hodnocení 97 %
Černé skleněné závěsné světlo WLL LAUREN M 27 cm
Kód: 5300185Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní závěsné světlo LAUREN místnost nejen osvětlí, ale zároveň ji i ozdobí. Stínidlo světla je vyrobeno z kouřového skla a zaujme na první pohled svým tvarem. Tuto zajímavou ozdobu interiéru můžete použít doma i v kanceláří, ať už se jedná o moderní nebo klasické prostředí.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8718548061163 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Průměr: | 27 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Základna: | 10 x 2,5 cm |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 max. 60W |
| Energetická třída: | A ++ - E |
| Délka napájecího kabelu: | 120 cm |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stínidlo: | Kouřové sklo |
| Konstrukce: | Kov |
| fv_Průměr: | Ø 27 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.