Vyhrajte pohovku a poukazy
Černý betonový konferenční stolek Kave Home Mathis 70 cm
Kód: LF-CC0707R01Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Kave Home Mathis je charakteristický svým jednobarevným a elegantním provedení Kovová konstrukce je odolná a zaručuje dostatečnou stabilitu a deska z poly-cementu dodává stolu na ojedinělosti. Stolek můžete umístit nejen do interiéru, ale také do krytého exteriéru.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8433840471167 |
| Materiál: | Beton |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 33,5 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška podnože: | 32 cm |
| Tloušťka desky: | 10 mm |
| Hmotnost: | 10,5 Kg |
| Max. celková nosn.: | 40 kg |
| Deska: | Cement |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.