Vyhrajte pohovku a poukazy
Černý dřevěný konferenční stolek FURUVIK 90 x 90 cm
Kód: 2073442-02-0Související produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svému obývacímu pokoji styl, eleganci a nadčasový šarm s konferenčním stolkem FURUVIK. Stolek je vyroben z kvalitního MDF s jasanovou dýhou, která mu propůjčuje jedinečnou texturu a hřejivý vzhled. Boční strany stolku zdobí precizně frézované vertikální linie, které mu propůjčují moderní a elegantní vzhled. Ať už jej umístíte do minimalistického, skandinávského či luxusního interiéru, tento konferenční stolek se snadno stane středobodem vašeho obývacího pokoje. Skvěle se hodí k pohovce, kde vytvoří nejen krásné, ale také funkční místo pro odkládání kávy, knih nebo dekorací. Vytvořte si domov, který bude působit harmonicky a zároveň stylově! Vyberte si ze tří elegantních barevných provedení a slaďte stolek přesně podle svého vkusu.
Údržba: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Tip: Na podnož stolku doporučujeme nalepit ochranné podložky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 7325903110513 |
| Materiál: | Dýha, MDF |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Stolek: | MDF, jasanová dýha |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #292626 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.