Vyhrajte pohovku a poukazy
Dřevěný konferenční stolek Mireli 45 cm – vystavený kus
Kód: 377221-Z-SHOWROOMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolek byl vystaven v našem showroomu a nese stopy používání. Je však plně funkční a připraven dělat radost novému majiteli.
Stylový konferenční stolek Mireli se díky svému elegantnímu designu hodí do každého interiéru. Deska stolku z černě lakovaného borovicového dřeva je ozvláštněna zvýšenou hranou, která má zároveň praktické využití. V naší nabídce jsou také konferenční stolky Mireli v béžovém a přírodním provedení s třemi velikostmi desky – skvěle spolu ladí a snadno se kombinují!
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 729927476209 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Vysoké (od 45 cm) |
| Výška: | 45 cm |
| Průměr: | 45 cm |
| Deska: | Borovicová dýha |
| Podnož: | Borovicové dřevo |
| Maximální nosnost: | 10 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.