Vyhrajte pohovku a poukazy
Kovový odkládací stolek Timon 35 cm – vystavený kus
Kód: 390932-Z-SHOWROOMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolek byl vystaven v našem showroomu a nese stopy používání. Je však plně funkční a připraven dělat radost novému majiteli.
Konferenční stolek Timon se vyznačuje svým neobvyklým tvarem podnože. Díky svému tvaru a celokovovému provedení se skvělé hodí do moderních interiérů. Kovová podnož disponuje neobvyklým zkosením, čímž podkresluje celkový vzhled stolku.
Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927476179 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| Výška: | 46 cm |
| Průměr: | 35 cm |
| Deska: | Černě lakovaný kov |
| Konstrukce: | Černě lakovaný kov |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.