Vyhrajte pohovku a poukazy
Dřevěná sada na servírování J-Line Caseum 41,5 x 30,5 cm
Kód: J-15830Související produkty
Detailní popis produktu
Plánujete s přáteli společný večer u sklenice vína? K dobrému vínu patří také dobrý sýr, který můžete servírovat ve stylu s pomocí praktické sady Caseum z mangového dřeva. Součástí je prostorné prkénko, mistička na dresing, nůž a vidlička. Se sadou Caseum od značky J-Line máte vše, co potřebujete k vytvoření stylové prezentace vámi vybraných sýrů či jiného občerstvení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924158309 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šířka: | 41,5 cm |
| Hloubka: | 30,5 cm |
| Sada: | Mangové dřevo |
| Vhodné do myčky na nádobí: | Ne |
| Vhodné do mikrovlnné trouby: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.