Vyhrajte pohovku a poukazy
Dřevěný jídelní stůl RAGABA CONTRAST 180 x 90 cm s černou podnoží
Kód: RAGABACTBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl RAGABA CONTRAST představuje kombinaci funkčnosti a minimalismu. Vyznačuje se jednoduchou konstrukcí, která vám poskytne dostatek prostoru a pohodlí. Lehce zkosená deska stolu zvýrazňuje jeho jedinečný design a dokonale ladí s vysokou štíhlou podnoží. Již na první pohled vás upoutá výrazná kresba dřeva na desce, která je vyrobena z jasanového masivu. Ze stejného materiálu je vyrobena také černě lakovaná podnož, kontrastující s přírodními odstíny desky. Stůl perfektně zapadne do moderních interiérů v minimalistickém stylu, ale skvěle vynikne i v interiéru ve stylu vintage.
Pozn.: Materiály, které byly použity při výrobě, pocházejí z dobře obhospodařovaných lesů (certifikováno FSC®).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 0658215486692 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá, Hnědá |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Tloušťka desky: | 4,6 cm |
| Deska: | Jasanové dřevo |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Dekor desky: | Dub |
| Certifikace: | FSC 100% |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.