Vyhrajte pohovku a poukazy
Dřevěný jídelní stůl s černou podnoží Cillian Ø120 cm
Kód: BI-0732247Související produkty
Detailní popis produktu
Vneste do svého domova harmonii s kulatým jídelním stolem Cillian, jehož designu dominuje podmanivá lamelová podnož v černé barvě. Elegantní deska s jemnou texturou jasanu vytváří hřejivý kontrast k industriálně laděné konstrukci, což z něj činí ideální kousek pro moderní interiéry s nádechem Japandi stylu. Kruhový tvar přirozeně vybízí ke společné konverzaci a dodává jídelnímu koutu pocit neformální elegance a otevřeného prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836686458 |
| Materiál: | Kov, MDF |
| Barva: | Černá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Jasan |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 76 cm |
| Průměr: | 120 cm |
| Výška desky: | 2,5 cm |
| Deska: | MDF |
| Dekor desky: | Jasan |
| Podnož: | Práškově lakovaná ocel |
| Počet míst k sezení: | 6 |
| Nastavitelná podnož: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #3E3E3E |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!