Vyhrajte pohovku a poukazy
Dubový konferenční stolek Hübsch Heritage 86 cm
Kód: 881516Související produkty
Detailní popis produktu
Jednoduchý konferenční stolek Heritage od značky Hübsch vám poskytne ideální místo na odkládání nápojů, knih nebo zkrátka čehokoliv, co chcete mít po ruce. Díky svému kulatému tvaru a konstrukci z dubové dýhy vnese do prostoru hřejivější a útulnější atmosféru. Umístěte ho do boho, scandi nebo minimalistických interiérů, kde mu to bude náramně slušet. Stolek Heritage nabízíme i v další velikosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5712772125571 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 40 cm |
| Průměr: | 86 cm |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Deska: | Dubová dýha |
| Podnož: | Dubové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.