Vyhrajte pohovku a poukazy
Dubový rozkládací jídelní stůl ROWICO CIRRUS 190-235 x 90 cm
Kód: RO-114131Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl CIRRUS značky ROWICO v sobě skrývá prodlužovací křídlo. Můžete ho tak kdykoliv snadno rozložit a využít místo k pohoštění více hostů. Stůl stojí na podnoži z masivního dubového dřeva, která je doplněna tenkou deskou z dubové dýhy. Skvěle zapadne do prostorných jídelen laděných v přírodním stylu. Dostupný je také v menší velikosti o šířce 150 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7340126500576 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 190-235 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Tloušťka desky: | 2 cm |
| Výška podnože: | 66,5 cm |
| Hmotnost: | 40 kg |
| Počet míst k sezení: | 6-8 |
| Deska: | Dubová dýha |
| Podnož: | Dubové dřevo |
| Rozměr balíku: | 196x95x15 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.