Vyhrajte pohovku a poukazy
Hnědá skleněná váza J-line Stepy 31,5 cm
Kód: J-32048Související produkty
Detailní popis produktu
Vaše květiny perfektně vyniknou ve váze Stepy od belgické značky J-line, která rozzáří každý stůl nebo stolek. Díky svému modernímu vzhledu se hodí téměř do každého světlejšího i barevnějšího interiéru. Do vázy můžete umístit řezané či sušené květiny, ale i svíčky, které díky průhlednému sklu vázy vytvoří v interiéru hřejivější atmosféru. Vázu Stepy nabízíme také v menší velikosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924320485 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 31,5 cm |
| Průměr: | 21 cm |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Váza: | Sklo |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.