Vyhrajte pohovku a poukazy
Hnědá zahradní židle Rilo s výpletem
Kód: 377736-BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zahradní židle Rilo je přesně tím typem kousku, který promění obyčejné posezení venku v příjemný každodenní rituál. Jemně tvarovaná hliníková konstrukce v teplém hnědém odstínu působí elegantně a zároveň vzdušně. Výplet z odolného polyesteru dodává židli moderní charakter a zároveň zajišťuje pohodlné sezení, které se přizpůsobí vašemu tělu. Celek působí harmonicky a snadno zapadne na terasu, balkon i pod pergolu. Použité materiály jsou oodolné vůči povětrnostním vlivům i – díky tomu je židle Rilo nejen stylovým, ale i praktickým řešením pro váš exteriér. Součástí je navíc i odnímatelný podsedák.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte vlhkým hadříkem a jemným čistícím prostředkem. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8714713239818 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Hnědá |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu: | 49 cm |
| Váha: | 24 kg |
| Max. nosnost: | 160 kg |
| Konstrukce: | Hliník |
| Výplet: | Tkané polyesterové lano |
| Podsedák: | Polyester |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #3A3334 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!