Až -30 % ❤️ Dny Marianne – Jak získat slevu?
Hnědý dubový nástěnný věšák ROWICO INVERNESS 80 x 32 cm
Kód: RO-120730Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnný věšák se dvěma policemi INVERNESS značky ROWICO je vyroben z masivního dubového dřeva a jeho tmavá hnědá barva je vkusně doplněna zlatou závěsnou tyčí. Věšák se skvěle hodí k odložení čepic a klobouků i šál a rukavic, závěsnou tyč ale můžete opatřit ramínky a umístit tak na něj i kabáty a bundy. Dopřejte vaší předsíni nové vybavení a slaďte ji s produkty z elegantní a nadčasové série INVERNESS - prostor s nimi získá nádech vintage stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 7340126554722 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Výška: | 28 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Max. nosnost police: | 10 kg |
| Věšák: | Dubové dřevo, lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.