Vyhrajte pohovku a poukazy
Hnědý povlak na polštář Kave Home Anir 45 x 45 cm
Kód: LF-X00006FA10Související produkty
Detailní popis produktu
Ozdobte svou pohovku nebo postel novými povlaky na polštáře v přírodních odstínech, dodají vám potřebné pohodlí a vytvoří jednolitý vzhled, který se dobře kombinuje s ostatními prvky v místnosti. Povlak Anir od Kave Home je vyroben ze směsi vícebarevného hedvábí a bavlny. Pruhovaný design mu propůjčuje klasický, ale rafinovaný vzhled, který vás jen tak neomrzí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8433840958149 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Tloušťka: | 1 cm |
| Povlak: | Hedvábí, bavlna |
| Vhodné do pračky: | Ne |
| Vhodné do sušičky: | Ne |
| Žehlení: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.