Vyhrajte pohovku a poukazy
Vlněný koberec Tiger 120 cm
Kód: BV-82066276Související produkty
Detailní popis produktu
Když se jedná o útulný domov, detaily jsou více než důležité. Ozdobte si obývací pokoj, ložnici či předsíň originálním kobercem Tiger od dánské značky Bloomingville! Jedinečná kombinace barev perfektně doplní interiéry ve vintage nebo skandinávském stylu. Vlněný koberec představuje extra pohodlí, které rozhodně oceníte. Doveďte svoji domácnost k dokonalosti s kobercem Tiger!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173322923 |
| Materiál: | Vlna |
| Barva: | Modrá, Hnědá |
| Průměr koberce: | Do 150 cm |
| Výška vlasu: | Nízký vlas |
| Průměr: | 120 cm |
| Koberec: | Vlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.