Vyhrajte pohovku a poukazy
Mosazná kovová stojací lampa J-Line Nystad 136 cm
Kód: J-2980Související produkty
Detailní popis produktu
Kovová stojací lampa J-Line Nystad se stane elegantním doplňkem nejen ve vaší domácnosti, ale také ve vašem pracovním prostředí. Její design v mosazné barvě vnese do prostoru dávku originality a nádech šarmu. Je charakteristická pro své jedinečné stínidlo, díky kterému se světlo rozptýlí po celé místnosti a příjemně prozáří celou místnost. Slaďte ji se stolní lampou ze stejné série a vytvořte si tak u vás doma útulnou a hřejivou atmosféru. Je to ideální stylový prvek do rustikálních a moderních interiérů.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924029807 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 136 cm |
| Průměr podnože: | 74 cm |
| Délka kabelu: | 290 cm |
| Hmotnost: | 3,78 kg |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max. 25 W |
| Lampa: | Mosazně lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.