Vyhrajte pohovku a poukazy
Ořechový odkládací stolek No. 2043, 60 cm – vystavený kus
Kód: AC-2043-SHOWROOMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolek byl vystavený v našem showroomu a nese stopy používání – je lehce ošoupaný. Je však plně funkční a připravený dělat radost novému majiteli.
Odkládací stolek Angel Cerdá No. 2043 je unikátní kus nábytku, který vám pomůže doladit váš obývací prostor. Díky své robustní podnoži vás na první pohled zaujme a ořechové dřevo, ze kterého je vyroben, interiér krásně zahřeje a zútulní. Jeho nadčasový vzhled skvěle zapadne do moderního prostoru stejně dobře jako do klasického.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927475912 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Ořech |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| Výška: | 55 cm |
| Průměr: | 60 cm |
| Výška podnože: | 45,5 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Podnož: | Ořechová dýha |
| Deska: | Ořechová dýha |
| Rozměr 1. balení: | 69 x 69 x 17 cm |
| Rozměr 2. balení: | 42 x 42 x 52 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.