Vyhrajte pohovku a poukazy
Růžová sametová barová židle Anneke se zlatou podnoží 76 cm
Kód: 1001260Související produkty
Detailní popis produktu
Anneke je elegantní barová židle, která zaujme na první pohled díky atraktivnímu designu a působivé kombinaci barev. Sedák židle je čalouněný růžovou sametovou látkou příjemnou na dotek a zadní část opěrky zdobí jemný detail prošívání. Vneste do svého domova závan aktuálních trendů s židlí Anneke.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548103788 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Růžová |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Od 68 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 108 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Čalounění: | Sametová látka |
| Podnož: | Zlatě lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.