Vyhrajte pohovku a poukazy
Šedá skleněná stojací lampa J-line Sponky 160 cm
Kód: J-48797Související produkty
Detailní popis produktu
Jedinečná stojací lampa J-line Sponky se skvěle hodí do moderních i vintage domácností. Černá kovová podstava a skleněné šedé stínidlo k sobě dokonale ladí a jejich kombinace zaujme na první pohled. Díky svému modernímu designu a nadčasové eleganci se lampa Sponky stane dokonalým doplňkem každé místnosti. Lampu nabízíme také v hnědé barvě nebo ve stolní variantě.
Pozn.: Žárovka není součástí balení. Interiérová fotografie je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924487973 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 160 cm |
| Průměr: | 28 cm |
| Délka nabíjecího kabelu: | 360 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 max. 40W |
| Stínidlo: | Sklo |
| Podstava: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.