Vyhrajte pohovku a poukazy
Šedý dřevěný zahradní set rohové pohovky a stolu Taro
Kód: 377742-NDetailní popis produktu
Zahradní sestava Taro z jedinečného akátového dřeva představuje harmonické spojení venkovního stolování a maximálního pohodlí. Její minimalistický design s nízkým profilem vnáší na terasu moderní minimalistický detail a hřejivou texturu přírodního materiálu. Tato sestava v přírodním odstínu vytváří v exteriéru neformální, a přesto vysoce elegantní prostor, který přímo vybízí k odpočinku pod širým nebem.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Povrch pravidelně čistěte od prachu měkkým kartáčem nebo vysavačem. V případě skvrn ji jemně setřete vlhkým hadříkem a vyhněte se tření, aby se zachovala struktura látky. Na odolné skvrny můžete použít jemnou mýdlovou vodu.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a balkonové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713239887 |
| Materiál: | Látka, Dřevo masiv |
| Barva: | Šedá, Přírodní |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška pohovky: | 72 cm |
| Šířka pohovky: | 151 cm |
| Hloubka pohovky: | 81 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Šířka sedu: | 201 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| Výška opěradla: | 24 cm |
| Výška podnože: | 37 cm |
| Výška stolu: | 70 cm |
| Šířka stolu: | 150 cm |
| Hloubka stolu: | 80 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Max. nosnost: | 480 kg |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Podnož: | Akátové dřevo |
| Výplet: | Polyesterové lano |
| Stolek: | Akátové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!