Vyhrajte pohovku a poukazy
Šedý lakovaný noční stolek Quax Trendy 42 x 42 cm
Kód: 54051824Detailní popis produktu
Nadčasový designový noční stolek Quax Trendy bude praktickým úložným prostorem v každém dětském i studentském pokoji. Dvě prostorné poličky zajistí místo na uskladnění všech důležitých drobností. Pevná buková podnož dodává celému stolu vzdušný a přírodní nádech. Noční stolek Quax se bude skvěle hodit do moderních i minimalistických interiérů.
Pozn. Pro vyladěný interiér doporučujeme kombinovat s dalšími prvky z řady Quax Trendy. Zásuvka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5414375168442 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Šedá |
| Dekor dřeva: | Buk |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Korpus: | Lakovaná MDF |
| Podnož: | Bukové dřevo |
| fv_Barva: | #C3C2C0 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.