Vyhrajte pohovku a poukazy
Set mramorové slánky a pepřenky Avora
Kód: J-59019Související produkty
Detailní popis produktu
Vneste na svůj stůl nádech přírodní elegance se sadou Avora, která zaujme každého hosta. Slánka a pepřenka jsou vyrobeny z mramoru a přitahují pozornost svým originálním vzhledem i jemným leskem. Každý kus vyniká jedinečnou kresbou, díky které se stane stylovým doplňkem každé jídelny. Sada skvěle zapadne do moderních i rustikálních interiérů a promění každodenní stolování v příjemný zážitek. Dopřejte si detail, který vyzdvihne váš vkus a přinese radost do kuchyně i na stůl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924590192 |
| Materiál: | Mramor |
| Barva: | Béžová, Přírodní |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Slánka a pepřenka: | Mramor |
| Vhodné do mikrovlné trouby: | Ne |
| Vhodné do myčky: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.