Vyhrajte pohovku a poukazy
Stříbrná kovová chladící nádoba na šampaňské J-Line Ronde
Kód: J-19191Detailní popis produktu
Nový rok, výročí, oslava narozenin či jiná příležitost hodná otevření láhve šampaňského bude také příležitostí k přípravě nezapomenutelného stolování. Chladící nádoba J-Line Ronde na stole vypadá přímo fantasticky a bude skvělým společníkem při dlouhých večerech strávených s rodinou či přáteli. Kvalitní nerezová ocel zajistí vysokou odolnost a kvalitu výrobku, který po vašem boku vydrží spousty takových oslav. Tak na zdraví!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5414451191913 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| výška: | 25 cm |
| průměr: | 39 cm |
| hmotnost: | 2 kg |
| nádoba: | Nerezová ocel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.