Heureka hodnocení 97 %
Alabastrové závěsné světlo Auralith Ø12 cm
Kód: RI-214470Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo Auralith v sobě spojuje štíhlou, nadčasovou siluetu a vytříbené materiály v duchu moderního minimalismu. Je vyrobeno ze španělského alabastru, vzácného přírodního kamene s jemnou strukturou, který po rozsvícení propouští tlumené světlo a vytváří hřejivou, intimní atmosféru. Přirozené žilkování kamene v kombinaci s detaily v barvě staromosazi navíc zaručuje, že každý kus je naprostým a neopakovatelným originálem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8721009427002 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| sklad: | Do měsíce |
| Teplota světla: | Teplá (1800 – 3000 K) |
| Výška: | 120 cm |
| Průměr: | 12 cm |
| Váha: | 1,55 kg |
| Stínidlo: | Alabastr, lakovaná ocel |
| Světelný zdroj: | Zabudovaná LED (8W) |
| Teplota světla: | 624 lm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Luxus, který si můžete dovolit – to je filozofie nizozemské značky Richmond, která už více než 45 let přináší do interiérů eleganci, originalitu a špičkové zpracování. Z původního rodinného podniku se vypracovala na celosvětově uznávaného výrobce designového nábytku a dokazuje, že luxus nemusí být jen výsadou vyvolených. Odvážné linie, sofistikované materiály a osobitý styl – v široké nabídce této značky najdete nejen nábytek, ale také osvětlení a interiérové doplňky, které reflektují jak aktuální trendy, tak nadčasovou klasiku inspirovanou starožitným nábytkem. Designéři značky si pohrávají s výraznými materiálovými kombinacemi, odvážnými tvary i hravými detaily, které okamžitě upoutají pozornost a dodají prostoru jedinečný charakter. Ať už jste milovníci okázalé extravagance, vyznavači klasického luxusu nebo hledáte zajímavý solitér, který ozvláštní moderní interiér, RICHMOND má co nabídnout. Objevte kouzlo designového nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale především přináší do každého domova styl, pohodlí a nadčasovou eleganci.