Heureka hodnocení 97 %
Antracitově šedá koženková podnožka WLL JOHN 43 x 40 cm
Kód: 3300063Související produkty
Detailní popis produktu
Odložte své unavené nohy na stylovou podnožku WLL JOHN a vaše chvíle odpočinku bude rázem příjemnější. Vybírat můžete ze dvou barevných variant – koňakově hnědé a antracitově šedé. Podnožka je čalouněná atraktivní ekokůží a její podnož tvoří lakovaný kov, využít ji můžete také jako další místo k sezení nebo na ni odložit rozečtenou knížku. Doporučujeme ji doplnit křeslem JOHN, se kterým bude tvořit dokonalý pár.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548072091 |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva: | Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 38 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 4,6 kg |
| Čalounění: | Ekokůže (100% PES) |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| fv_Barva: | #403939 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.