Heureka hodnocení 97 %
Antracitově šedá sametová jídelní židle LABEL51 Jelt
Kód: UK-30.318Detailní popis produktu
Jídelní židle Jelt značky LABEL51 v sobě snoubí pohodlí a rafinovanost. Její sametové čalounění s výrazným čtvercovým prošíváním je zkrátka pastvou pro oči. Sedák tvoří s opěradlem jeden elegantně zakřivený celek, který vám poskytne pohodlí, které si zamilujete. Elegance a pohodlí, to jsou slova, která tuto židli dokonale vystihují. Nechte Jelt zazářit v jídelně, v pracovně nebo u toaletního stolku. Slušet jí to bude všude!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8720195420767 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Šedá |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Hloubka sedu: | 38 cm |
| Výška podnože: | 47 cm |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Čalounění: | Sametová látka (Velur) |
| Typ látky: | Adore Anthracite 68 |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Rozměr balíku: | 78x72x52 |
| Min. ks k objednání: | 2 ks |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.