-10 % na vše | Jarní radosti
Antracitový hliníkový zahradní odkládací stolek No.109 Mindo 48 x 35 cm
Kód: 30038-070Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám zahradní stolek Mindo 109, který vnese do vašeho exteriéru ten správný nádech. O osobitost a moderní design se postará hliníková deska, která přechází v hliníkovou podnož a tvoří tu nejatraktivnější kombinaci. Skvělým pomocníkem bude i deska z teakového dřeva ve spodní části stolku, která skvěle poslouží jako místo pro dekorace a doplňky. Řada Mindo 109 vznikla pod taktovkou designérky Rikke Frost.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5744002800842 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Dekor dřeva: | Teak |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Deska: | Lakovaný hliník |
| Police: | Teakové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Designér: | Rikke Frost |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.