momenti novinky
Antracitový keramický zahradní konferenční stolek No.107 Mindo 126 x 53 cm
Kód: 30027-070-LE01Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový design a moderní provedení je typické pro celou řadu Mindo 107. Výjimkou není ani konferenční stolek Mindo 107, který skvěle doplní křeslo nebo pohovku z již zmíněně řady. Lehká konstrukce z hliníku a teakového dřeva splňuje náročné venkovní podmínky i nároky na údržbu. Keramická deska tvoří s černě lakovaným hliníkem a teakovou podnoží skvělý kontrast a vytváří tak unikátní spojení. Řada Mindo 107 vznikla pod taktovkou dánské designérky Rikke Frost. Teakové dřevo je opatřeno certifikací FSC, takže máte jistotu, že dřevo pochází z odpovědných zdrojů.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5744002800552 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Dekor dřeva: | Teak |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 38,5 cm |
| Šířka: | 126 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Deska: | Keramika |
| Konstrukce: | Lakovaný hliník, teakové dřevo |
| Podnož: | Teakové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.