Barevná bavlněná girlanda Kave Home Betia 250 cm
Kód: LF-K0700012JJ35Související produkty
Detailní popis produktu
Rozveselte dětský pokoj touto girlandou z barevných praporků, která vnese do interiéru hravou atmosféru plnou fantazie. Je vyrobená ze 100% bavlny, takže je lehká i zároveň odolná. Celková délka je 250 cm a jednotlivé praporky můžete nastavit podle vašich potřeb. Girlanda se skvěle hodí nad postýlku, do okna nebo jako dekorace na stěnu, kde vykouzlí útulný a hravý prostor. Vyberte si z několika krásných barevných variant!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8433840956367 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Pestrá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 250 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Hmotnost: | 0,12 kg |
| Girlanda: | 100% bavlna |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.