momenti novinky
Barevný obraz Bloomingville Lorena s motivem přírody
Kód: BV-82054014Detailní popis produktu
Jemný a veselý motiv obrazu Bloomingville Lorena vnese do dětského pokojíčku radost a pohodu. Béžová barva a detaily z motivů květin, motýlků, včel a ptáčků připomínají tradiční rustikální styl. Bílý rám z borovicového dřeva zapadne do každého stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173284603 |
| Materiál: | Papír |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 72 cm |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Rám: | Borovicové dřevo |
| Plátno: | Papír |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář