Béžová bouclé barová židle Proke 63-84 cm
Kód: 0000098904Související produkty
Detailní popis produktu
Barová židle Proke od značky Scandi bude dokonalým doplňkem každé kuchyně nebo jídelny. Je čalouněná béžovou bouclé látkou s jemnou strukturou, velice příjemnou na dotek. Vyšívání na sedáku a opěradle dodává židli elegantní romantický nádech. Sedák je posazen na kovov podnoži se vzduchovou hydraulikou, díky které si můžete přizpůsobit výšku sedu od 63 cm do 84 cm. Podnož navíc disponuje otočným kloubem a opěrkou na nohy, která ještě zvýší komfort při sezení. Užijte si ranní kávu s tímto elegantním posezením!
#tab-Péče o produkt#
K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5713941270153 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Nastavitelná |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 109 cm |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška sedu: | 63-84 cm |
| Šířka sedu: | 37,5 cm |
| Hloubka sedu: | 37,5 cm |
| Výška podnože: | 59 cm |
| Čalounění: | Bouclé látka |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Max. nosnost: | 110 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměry balíku: | 61 x 57 x 53 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.