Heureka hodnocení 97 %
Béžová čalouněná jídelní židle LIEVE
Kód: 1000184Související produkty
Detailní popis produktu
Čalouněná jídelní židle Lieve v sobě mistrně spojuje nostalgický retro šarm s čistými liniemi současného designu. Její organicky tvarovaný sedák poskytuje mimořádné pohodlí, zatímco štíhlé kovové podnoží dodává celému kousku vítanou vizuální lehkost a stabilitu. Kolekce nabízí výběr ze tří sofistikovaných barevných odstínů, které perfektně zapadnou do interiérů laděných v mid-century nebo do moderních prostor s důrazem na výrazné solitérní prvky. Tato židle se snadno stane stylovým průvodcem u dlouhých rodinných večeří i inspirativním detailem vašeho domácího pracovního koutu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548091115 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 51 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| Výška podnože: | 44 cm |
| Konstrukce: | Ocel |
| Podnož: | Ocel |
| Čalounění: | Polyester |
| Martindale: | 40000 |
| Hustota výplňové pěny: | 28 - 42 kg/m³ |
| Stálost barev: | 4 |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Rozměry balení: | 88 x 68 x 62 cm |
| fv_Barva: | #D3C3AA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.