Heureka hodnocení 97 %
Béžová dřevěná knihovna Walter 229 x 117 cm
Kód: 400544-DSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Knihovna Walter je výrazným, a přesto nadčasovým kusem, který přirozeně přitáhne pozornost v každém interiéru. Je vyrobena z borovicového dřeva s certifikací FSC, které podtrhuje její kvalitní a zodpovědné zpracování. Otevřené police nabízejí ideální prostor pro vystavení knih, dekorací či osobních předmětů, zatímco uzavřené skříňky poskytují dostatek úložného místa pro vše, co chcete mít uklizené. Hladce broušený povrch působí čistě a elegantně a nechává vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Tento kousek se skvěle uplatní v obývacím pokoji, pracovně i jídelně jako funkční i estetický prvek.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713229345 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Béžová |
| Rozpětí: | Od 101 do 120 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 229 cm |
| Šířka: | 117 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Tloušťka otevřených polic: | 2,4 cm |
| Tloušťka uzavřených polic: | 1,8 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Skříň: | Borovicové dřevo |
| Max. nosnost police: | 30 kg |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Počet balíků: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
