-10 % na vše | Jarní radosti
Béžová dřevěná stolní lampa DUTCHBONE JONES
Kód: 5200168Související produkty
Detailní popis produktu
Posviťte si doma stolní lampou JONES od značky DUTCHBONE. Její podstava z masivního kaučukového dřeva perfektně doladí většinu skandi interiérů. Poloprůsvitné stínidlo z textilu rovnoměrně rozprostře tlumené světlo po celé místnosti, díky tomu navodí příjemnou atmosféru, která přímo vyzývá k relaxu. Světelným zdrojem je žárovka typu E27 – díky tomu máte na výběr z nepřeberného množství použitelných žárovek. V nabídce máme také stojací variantu lampy JONES.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548084629 |
| Materiál: | Látka, Dřevo masiv |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Výška stínidla: | 30 cm |
| Šířka stínidla: | 23,5 cm |
| Výška podstavy: | 29,5 cm |
| Stínidlo: | Textil |
| Podstava: | Kaučukové dřevo |
| Světelný zdroj: | E27, max. 40 W |
| Stmívatelné: | Ano - na ovladači |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Napájecí kabel: | Opletený textilem |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.