momenti novinky
Pohovka Puzo 170 cm
Kód: MESONICA-PUZO-13N-2Související produkty
Detailní popis produktu
Designová pohovka MESONICA Puzo rozhodně zaujme na první pohled. Robustně vyhlížející pohovka je čalouněná velmi kvalitní a příjemnou látkou v krásném béžovém odstínu a opatřená stabilní kovovou podnoží v černé barvě. Tato pohovka elegantních linií a působivého provedení vnese do vašeho domova jedinečný styl.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 729927404776 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Rozpětí pohovky: | od 151 do 200 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Výška: | 74 cm |
| Šířka: | 170 cm |
| Hloubka: | 84 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| Výška područek: | 55 cm |
| Výška podnože: | 14,5 cm |
| Martindale: | 50.000 |
| Gramáž látky: | 360 g/m2 |
| Čalounění: | Látka 100% PES |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Šířka sedu: | 135 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Barevný kód vzorníku: | 13N |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.