Až -30 % ❤️ Dny Marianne – Jak získat slevu?
Béžová jídelní židle Kave Home Hemilce s výpletem
Kód: LF-CC2098J12Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Kave Home Hemlice zaujme svým osobitým vzhledem. Konstrukce z hliníku je doplněna o stylový pletený sedák a opěradlo z přírodního vlákna, díky čemuž získává židle jedinečný design a lehkost, která vás okouzlí. Židle bude praktickým prvkem v interiéru i v krytém exteriéru.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840646763 |
| Materiál: | Látka, Kov |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 73 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Šířka sedu: | 52 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| Výška područek: | 67 cm |
| Sedák: | Pletené vlákno |
| Podnož: | Hliník (Dřevěný motiv) |
| EN norma: | EN 581:2017 |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.