Heureka hodnocení 97 %
Béžová keramická váza ALMOND 27 cm
Kód: 1748001-01-0Související produkty
Detailní popis produktu
Keramická váza ALMOND skvěle vynikne samostatně jako designový objekt i s minimalistickou kyticí nebo několika větvičkami. Výška 27 cm z ní dělá univerzální doplněk pro jídelní stůl, komodu i noční stolek. Slušet jí to bude v interiérech ve stylu boho i scandi – vybranému prostoru dodá pocit útulna a přirozené elegance. Představuje skvělý tip na dárek pro vaše blízké!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 7325902849957 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 27 cm |
| Průměr: | 23,5 cm |
| Otvor: | 19 cm |
| Váza: | Glazovaná keramika |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.