-10 % na vše | Jarní radosti
Béžová komoda WLL KOS 140 x 40 cm
Kód: 4300052Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám komodu KOS od značky WLL. Tato designovka je vyrobena z MDF a lakována sytou béžovou barvou. Pokud vás v domácnosti trápí nedostatek úložného prostoru, oceníte KOS zejména díky dostatku místa pro váš inventář. Komoda disponuje třemi zásuvkami a dvěma policemi s dvířky, kam můžete schovat prádlo, drobnější dekorace, elektroniku, zkrátka cokoliv, co nechcete mít na očích. Umístěte KOS do ložnice nebo obývacího pokoje a dodejte svému rustikálnímu nebo minimalistickému interiéru šmrnc!
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 8718548085275 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Béžová |
| Rozpětí: | Od 121 do 150 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Počet dvířek: | 2 |
| Počet polic: | 2 |
| Počet zásuvek: | 3 |
| Komoda: | Lakované MDF |
| Podnož: | Lakovaná podnož |
| Maximální nosnost: | 80 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.