Heureka hodnocení 97 %
Modulární pohovka Neom 150 cm
Kód: LF-S826MD2PAU12Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoumístná pohovka Kave Home Neom pochází z modulární série, díky které si můžete vytvořit pohovku přesně podle vašich potřeb. Středový modul, rohové moduly i lenošky – vyberte si jednotlivé části a seskládejte je tak, aby vyhovovali velikosti vašeho obývacího pokoje a vy jste získali přesně tolik místa k sezení, kolik potřebujete. A když vás přestane současné rozmístění bavit, můžete pohovku kdykoliv zase přeskládat! Pohovka je čalouněná kvalitní látkou v jemném béžovém odstínu, která díky vysokému martindale může být bez problémů využita nejen v domácnostech, ale také v komerčních prostorech.
Pozn.: Polštáře nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8433840842271 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Rozpětí pohovky: | do 150 cm |
| Materiál podnože: | Plast |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Showroomy: | Kave Home Praha Karlín |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 89 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 62 cm |
| Výška opěradla: | 40 cm |
| Šířka opěradla: | 20 cm |
| Hmotnost: | 34,5 kg |
| Max. nosnost: | 300 kg |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Gramáž látky: | 274 g/m² |
| Martindale: | >100 000 |
| Odolnost proti žmolkování: | 4 - Velmi dobrá |
| Stálost barev: | 4 - Dobrá |
| Podnož: | Plast |
| Barevný kód vzorníku: | MTK0236 |
| Název vzorku látky: | Austin Beige |
| Rozměr balíku: | 155x78x92 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #E8DEC8 |
| fv_Rozměry: | 150 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.