momenti novinky
Béžová látková jídelní židle Polspotten Holy
Kód: 557-020-009Detailní popis produktu
Židle Holy od značky Polspotten byla navržena tak, aby obstála ve zkoušce času. Doplníte s ní interiéry zařízené jak v duchu retro, tak v moderním či glamour stylu! Kovová konstrukce je čalouněná krásnou a odolnou látkou a to včetně podnože. Holy se vyznačuje svými vyváženými proporcemi a otvorem v opěradle, který dodává na stylovosti celého designu. Tato židle je vhodná pro širokou škálu neformálních obytných i komerčních prostorů!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718142060197 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 81 cm |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 47 cm |
| Martindale: | 90.000 |
| Čalounění: | Látka 100% PES |
| Typ látky: | Soho |
| Podnož: | Lakovaný kov, látka |
| Odolnost: | FR Cigarette and Match |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.