momenti novinky
Béžová plastová barová židle Altea 75 cm
Kód: LF-J1100038SS12Související produkty
Detailní popis produktu
Barová židle Kave Home Altea vám může dělat společnost v interiéru i exteriéru. Je tvořena sedákem z recyklovaného plastu a elegantní ocelovou podnoží – celá konstrukce je navíc odolná vůči UV záření. Kromě béžového provedení je navíc dostupná i v černé barvě, takže si přijdou na své milovníci tmavších i světlejších interiérů. Svým elegantním minimalistickým designem se hodí klidně i do industriálních prostor. Dopřejte vašemu kuchyňskému ostrůvku nový kabát s těmito stylovými kousky!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840974798 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Od 68 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 99 cm |
| Šířka: | 47 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška sedu: | 74 cm |
| Šířka sedu: | 42 cm |
| Hloubka sedu: | 38 cm |
| Výška opěradla: | 38 cm |
| Šířka opěradla: | 39 cm |
| Váha: | 4,6 kg |
| Sedák: | Recyklovaný plast |
| Podnož: | Lakovaná ocel |
| Výška podnože: | 72 cm |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Umístění: | Interiér, exteriér |
| Odolnost vůči UV záření: | Ano |
| Rozměr balíku: | 65,5x53,5x90 cm |
| EN norma: | EN 581:2017 |
| fv_Barva: | #DFDACF |
| fv_Rozměr: | 75 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kave Home (dříve známá jako LaForma) je dynamická španělská značka, která nabízí stylový nábytek a doplňky pro moderní bydlení s důrazem na kreativitu, dostupnost a udržitelnost. Jejich filozofie je jednoduchá: navrhovat interiéry, které jsou krásné, funkční a reflektují osobnost svého majitele. V sortimentu najdete vše od čalouněných pohovek a křesel, přes jídelní stoly, židle a úložný nábytek, až po osvětlení, textil a dekorace – vše ve výrazném, ale nadčasovém stylu. Typické jsou pro značku přírodní materiály, udržitelné dřevo, příjemné textilie a důraz na detail. Značka aktivně pracuje s recyklovanými a certifikovanými materiály, čímž posouvá design směrem k větší odpovědnosti vůči planetě. Na momenti.cz vybíráme to nejlepší od Kave Home – nábytek, který vám pomůže vytvořit domov, kde se budete cítit opravdu sami sebou. Ať už hledáte útulný koutek na relax, stylovou jídelnu nebo doplňky, které doladí celkovou atmosféru interiéru, Kave Home nabízí vše s lehkostí a šarmem, který jen tak nevyjde z módy!