momenti novinky
Sametová jídelní židle Gwen
Kód: RI-S4544-KHAKISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Příjemné sametové čalounění v kombinaci s originálně tvarovanou podnoží dělá z jídelní židle Gwen velice atraktivní kousek nábytku. Kovová podnož zajišťuje perfektní stabilitu židle a její vysoké područky umocňují komfort, který židle nabízí. Díky FERs certifikátu, který zaručuje určitou míru nehořlavosti, se židle skvěle hodí nejen do domácnosti, ale také do komerčních prostor.
Pozn.: Zobrazené čalounění je Quartz Khaki 903.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8720621673330 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Showroomy: | ARBYD Plzeň |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 79,5 cm |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 57,5 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Výška područek: | 70 cm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Čalounění: | Samet (100 % PES) |
| Typ látky: | Quartz Khaki 903 |
| Ohnivzdornost: | Ano |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.